7
Dec
Noskaidroti Ģimnāzists un Ģimnāziste 2015
Biruta Īsā saite

4.decembrī  notika ikgadējais konkurss “Ģimnāzists un  Ģimnāziste”. Tēma – Dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi!, jo – ja nu rīt pasaules gals?! Katrs dalībnieku pāris veidoja mājas darbu, attēlojot savā priekšnesumā, ko vēl lielisku, labu, sev tīkamu vēlētos darīt, ja uzzinātu, ka drīz tuvojas pasaules gals.  Mājasdarbu un pārbaudījumu daļa sniedza skatītājiem vairāk kā divas stundas prieka, pārsteigumu un  atslodzi no ikdienas. Tāpēc paldies dalībniekiem un organizatoriem par skatītājiem dāvāto prieku!

Un nu konkursa rezultāti - dalībnieku iegūtie tituli:

  • Māra Gādmane – valdzinājums
  • Artūrs Bjalkovskis – atraktivitāte
  • Kristaps Turļuks – šarms
  • Milana Drugoveiko – šarms
  • Ingus Silakrankers – elegance
  • Lauma Ločmele – elegance
  • Edijs Kauranens – misters intelekts
  • Imalda Žurila – skatītāju simpātija
  • Santa Januševska – ģimnāziste 2015
  • Dairis Jakubovskis – skatītāju simpātija un ģimnāzists 2015
22921017204 21F106dc81 K

Paldies organizatoriem un tehniskajiem darbiniekiem: Dailai Dāboliņai, Paulai Mīterei, Jūlijai Bajārietei, Darjai Semjonovai, Zanei Rautiņai, Laurai Kraukliņai, Rolandam Rubiķim, Zigmāram Ziediņam, Aivaram Krūmiņam, Emīlam Dārziņam, Emanuelam Fadejevam. Paldies visiem, kas gāja palīgā dalībniekiem mājasdarbu priekšnesumos! Īpašs paldies Dāvidam Silavam – sēdēt pie skaņu pults un īstajā brīdī ieslēgt vajadzīgās skaņas un video ir atbildīgs un nebūt ne viegls uzdevums! Un īpašs paldies Ritvaram  Stankevičam – viņš līdzēja visiem un visur, kur vien vajag, – gan ar video, gan foto! Un veica to lieliski!

Paldies muzikālajām apvienībām “Order”  un “Muskatrieksts”!

Un, protams, jāpiemin šarmantie pasākuma vadītāji – Anete Patrīcija Pavlova un Rūdolfs Studāns, kas dalībniekus un skatītājus saturīgi izklaidēja savā TV raidījumā “Dzīves smalkumi”. Viņi iejutās Baibiņas un Ērika lomās un, vadot savu raidījumu, veikli izgrozījās no ikvienas iepriekš neparedzētas situācijas. Malači!  Kā izteicās absolventi, tik labi vadītāji sen nebija redzēti!

Paldies skolotājiem, kas bija atsaucīgi un piedalījās skolotāju uzdevuma sagatavošanā – piekrita zīmēt un filmēties!
Paldies visiem tiem kolēģiem, kas atsaucās, ziedojot skolotāju balvai, un nobalsoja par savu simpātiju. Par skolotāju simpātijām kļuva Imalda Žurila un Edijs Kauranens.

Šis konkurss nu ir godam aizvadīts. Lai nākamgad dalībniekiem un organizatoriem ir vēlme pieņemt jaunus izaicinājumus un izdodas realizēt nebijušas ieceres!

d.v. D.Druveniece