Okt
3. novembris - Vecāku diena
Biruta Īsā saite

Priecīgi un ātriem soļiem esam nosoļojuši šī mācību gada pirmo mazo sadaļu.

Skolēni ir gan mācījušies, gan sabiedriski aktīvi darbojušies.

Pēc brīvdienām – 31.oktobrī – audzinātāji izsniegs liecības ar starpvērtējumu. Atzīmēm ir informatīvs un semestra vērtējumu daļēji prognozējošs raksturs. Vērtējumi atspoguļos konkrētā skolēna veiksmes un, iespējams, neveiksmes, jomas, kurās ieguldāms lielāks darbs un enerģija.

Vecāki, pārrunājiet ar savu bērnu starpvērtējuma sekmes! Un ceturtdien, 3.novembrī, nāciet uz skolu (vēlams kopā ar savu bērnu), lai trīspusējās sarunās – skolotājs, skolēns, vecāki – pārrunātu situāciju konkrētos mācību priekšmetos un dažādos ar pedagoģisko procesu saistītos jautājumos.

Laipni lūgti gan uz mācību stundām, gan pēc stundām – uz sarunu ar mācību priekšmetu skolotājiem, audzinātāju, atbalsta personālu, administrāciju.

Individuālās sarunas ar pedagogiem no 15:45 līdz 18:45.

Risināsim problēmjautājumus laikus, lai liecība Ziemassvētkos nes gandarījuma sajūtu!