Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
1
Jūn
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11.c klase laivo Daugavas viļņos
ivetao Īsā saite

Pēdējās maija dienas noskaņā 11.c klases romantiķi un romantiski noskaņotā audzinātāja Anita Grigaloviča satikās Jēkabpils autoostā, lai dotos jaunā piedzīvojumā. Tur sagaidījām balto zirgu uz riteņiem ar vārdu “Jēkabpils- Sergunta ” un jau pēc divdesmit minūtēm izkāpām Veiguros.

Mums pretī iznāca laipnā saimniece un aši noveda pie Daugavas. Mēs sakāpām krāsainos kajakos, un sākās mūsu ceļojums. Airējot baudījām gleznainos dabas skatus, putnu čivināšanu, mākoņu atspulgus ūdens ņirboņā - viss liecināja par vasariņas tuvošanos.

11 C Laivo3 11 C Laivo4 11 C Laivo2 11 C Laivo 11 C Laivo1

Daugavas ir strauja! Esot pa straumei, airēties daudz nevajadzēja. Reizēm laivas vilka te uz vienu, te uz otru krastu. Pūšot vējam, parādījās viļņi, un mūs upe nesa šūpodama! Pēc piecu kilometru garā brauciena piestājām “Daugmalēs”, kas ir ļoti laba vieta piknikam, aktīvai atpūtai, arī mieram un draudzīgai kopābūšanai. Pastaigājāmies pa iekopto negaro dabas taku Daugavas krastā, kas izved Daugavas malā pretī krācēm. Ūdens līmenis vēl ir augsts, tāpēc krāces īsti neredzējām.

Kopumā piedzīvojums izdevās, un ceru, ka arī pēc daudziem gadiem mēs atcerēsimies šo saulaino dienu vidusskolas gaitās.

11.c klases vārdā, Daniela Opengeima