28
Jan
Paldies abiturientiem! (2019)
Biruta Īsā saite
Dsc 0279

Ir aizvadīts kārtējais Žetonvakars. Pēc idejas, struktūras un būtības līdzīgs visiem iepriekšējiem, bet, tāpat kā visus iepriekšējos gadus, atšķirīgs no visiem iepriekšējiem. Atšķirīgs ar iestudējuma izvēli un aktieru sastāvu. 2019.gada paralēle vecākiem, skolotājiem, absolventiem dāvāja animācijas filmas “Karalis Lauva” dramatizējumu.

Paldies jums, abiturienti, jūsu audzinātājām un režisoram Jānim Savickim par saturiski, vizuāli, muzikāli, horeogrāfiski un emocionāli augstvērtīgi piepildītu sestdienas vakaru. Ikgadējais žetonvakars ir nesis mums ikgadēju prieku un iespēju jūs, divpadsmitos, ieraudzīt citā gaismā. Gan skatuves gaismā, gan jaunā personības izgaismojumā.

Visi esat malači! Daži, protams, vairāk. Es domāju tos, kas ne tikai spēlēja izrādē, bet arī veica visus daudzos sīkos un arī apjomīgos, laikietilpīgos sagatavošanas un noformēšanas darbus. Esat guvuši jaunu pieredzi, iemaņas, ko parasti izglītība nepiedāvā, bet kas lieti noder dzīvē, profesionālajā karjerā un sekmē personības izaugsmi, kā arī attīsta emocionālo intelektu.

Absolventi atzinīgi novērtēja jūsu veikumu! Un tas ir augsts novērtējums, jo, neslēpsim, katrai paralēlei tieši viņu žetonvakara izrāde šķiet pati labākā. Un tas taču saprotami, jo runa ir par emocionālo piesaisti. Tāpat absolventi vienprātīgi atzina: “Ja vien pats vēlies, mūsu skola dod lielisku iespēju pilnveidot sevi, piedāvā iespējas iesaistīties visdažādākajos pasākumos, sadarboties un galu galā parūpēties par to, lai nākotnē vēl ilgi būtu, ko atcerēties.”

Esmu pārliecināta, ka divpadsmitajiem pēc šīs Žetonvakara izrādes būs, ko atcerēties. Un gūtā pārliecība – jā, tas nebija viegli, bet mēs to paveicām! – stiprinās arī citās dzīves situācijās.

Un nu es jūtu – gaisā kaut kas ož! Un tas nav šarmantais mežakuilis Pumba! Ož pēc atgriešanās ikdienas ritmā. Prožektoru gaisma nodzisusi, pa sporta zāli vēl kādu laiku lidināsies kāds vientuļš salūta zeltpapīrītis, bet krāšņajam papagailim Zazu savas spožās laķenes būs jāieliek skapī līdz izlaidumam…

Un nu ar Mufasas nopietnību, Simbas aizrautību ķerties pie mācībām, ar grūtībām cīnoties gluži kā ar viltīgo Nagu!

12.c klases delegācijai veiksmīgi aizvest sveicienus no Lepnuma klints līdz pat Eiroparlamentam Strasbūrā. Veiksmīgu jums ceļojumu un vērtīgu pieredzi!

Un nu mazliet vārsmās jeb trīsrinde veltīta 12-ajiem:

Mācies tā, lai izziņas kāres alkas krata,
Un tad kādā brīdī zinību dieve
Apbalvos tevi ar Hakuna Matata!

Ražīgas atlikušās 16 nedēļas līdz Zvana svētkiem!

D. Druveniece

p.s. Vairāk mirkļi šeit: /ej-uz/14452

/ej-uz/14452