9
Feb
Paldies 12-ajiem par Žetonu vakara izrādi! (2016)
Biruta Īsā saite

Februāra pirmā sestdiena, kā allaž, pavadīta saspringtā, radoša nemiera un prieka pilnā gaisotnē. Paldies jums, abiturienti, jūsu audzinātājām un režisoram Jānim Savickim par saturiski, vizuāli, muzikāli, horeogrāfiski un emocionāli augstvērtīgi piepildītu sestdienas vakaru. Ikgadējais Žetonvakars ir nesis mums – skolotājiem, vecākiem, absolventiem – ikgadēju prieku un iespēju jūs ieraudzīt citā gaismā. Gan skatuves gaismā, gan jaunā personības izgaismojumā.
Kopīgi atzinīgi novērtējam redzētās izrādes “Slazdi sniegā” tos varoņus, kam bija jāiemācās patiešām apjomīgi teksti. Prieku rada tas, ka ieraudzījām lieliskas aktierspējas. Gandarī izrādes projekta vadītāju un tehnisko darbinieku veikums. Visi esat malači! Ikviens, kas iesaistījās šajā radošajā projektā, ir guvis jaunu pieredzi, iemaņas, ko klasiskā izglītība nepiedāvā, bet kas lieti noder dzīvē, profesionālajā karjerā un sekmē personības izaugsmi, kā arī attīsta emocionālo inteliģenci.

Zetonu Vak 16

Te gribu citēt pašu 12-to, konkrēti Santas Januševskas, viedokli: “Kārtējais neaizmirstamais piedzīvojums JVĢ telpās. Ja vien pats vēlies, šī skola dod fantastisku iespēju pilnveidot sevi, izaicināt sevi iesaistīties visdažādākajos pasākumos, sadarboties un galu galā parūpēties par to, lai nākotnē vēl ilgi būtu, ko atcerēties.

Paldies visiem, kuri pielika savu pirkstu, lai žetonu vakars un tā izrāde “Slazdi sniegā” sniegtu baudījumu kā skatītājiem, tā dalībniekiem. Paldies par jauko, ar krietnu humora devu pildīto kopā būšanas laiku ilgajos mēģinājumos. Kārtējo reizi pārliecinos, ka spējam būt lieliska komanda.

Paldies visiem, kuri atnāca, kaut reizi sasita plaukstiņas un atbalstīja mūs! Tā ir fantastiska sajūta.” Tā saka Santa, domāju, ka daudzi 12-tie jūtas līdzīgi.

Paldies, jaunieši, ka novērtējat to, ko skola piedāvā. Un katram skolēnam viela pārdomām par to, kā izturies pret iespējām, ko tev skola un dzīve piedāvā.

Esmu pārliecināta, ka 12-ajiem emocijas vēl mutuļo, ir grūti atgriezties ikdienas ritmā. Tāpēc sirsnīgi novēlu ar pilnu jaudu pievērsties mācībām jeb iekrist izglītības procesa “slazdos”! Lai tie jūs ieskauj cieši, cieši – kā seržanta Trotera smalkais plāns, kā Mollijas pazemīgā un sirsnīgā attieksme, kā Boila kundzes prasīgums, kā Kristofera Rena šarms, kā Džeilza stingrā stāja, kā majora Metkafa pīpes dūms, kā Kaizvela jaunkundzes noslēpumainība, kā Paravičini itāliskais valdzinājums. Un, galu galā, jūsu pašu pārliecība par kārtējo – jā, tas nav viegli, bet mēs to varam!

Skolas kolektīva vārdā liels paldies vecākiem un daudzajiem šī grandiozā projekta atbalstītājiem un sadarbības partneriem. Paldies par ilggadējo sadarbību SIA “AJV grupa”. Īpašs paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par atbalstu, jauniešu iniciatīvas un radošuma veicināšanu.

d.v. D.Druveniece

R.Stankeviča foto (ģenerālmēģinājums un Žetonvakars):
https://www.flickr.com/photos/130953354@N08/albums/72157664187617601