25
Jan
JVĢ divpadsmitie ielūdz uz žetonu vakara izrādi „Caur puķēm” (2017)
Biruta Īsā saite
Zeton 17

„Caur puķēm runājam, caur puķēm dzīvojam!” - tieši ar šādu moto norit gatavošanās nu jau tradicionālajam žetonu vakaram Jēkabpils Valsts ģimnāzijā.

Apbrīnojams mākslas spēks un dvēseles kaisme, kas atkailina gan cilvēciskas vājības, gan dzīves nebūšanas. Satīriskas, taču ar milzīgu emocionālo spēku, kas atmaskos, vienkāršas savā fantastiskuma un īstenības apvienojumā – tādas pasakas solās stāstīt divpadsmito klašu skolēni, kas radītas pēc Annas Sakses literāro pasaku motīviem, R. Blaumaņa lugas “Burvis un puķes” motīviem, kā arī skolotājas D.Druvenieces radīta oriģinālteksta epizožu caurvijā.

Pasakas šķirs, vedīs kopā, smīdinās un riesīs asaru acs kaktiņā - vīsies intrigas, notiks sagūstīšana un atbrīvošana, noburšana un cīņa pret neganto burvi, atdzimšana, rīta sagaidīšana, meli, dzīves stāsti, un, iespējams, beigās … Kas beigās? To uzzināsiet klātienē!

Izrādes režisors – Jānis Savickis.

Žetonu vakara izrādes ģenerālmēģinājums, uz kuru ir aicināti visi pilsētas un novadu interesenti – 3.februārī plkst. 18:00. Gaidīsim jūs skolas Sporta zālē - puķu un pasaku valstībā, kur pārsteigumu netrūks. Ieeja - ziedojums.

Savukārt abiturientu vecākus, ģimenes un absolventus gaidīsim 4.februārī plkst. 18:00 skolas sporta zālē. Ja ir vēlme mūs atbalstīt, nāciet ar ziedojumu! Bet ļoti gaidīsim arī tāpat – ar siltumu sirdī pret mūsu skolu, ar labvēlīgu attieksmi pret jaunajiem “aktieriem” un mūsu pūliņiem sagādāt jums prieku!

JVĢ 12.klašu vārdā – A. P. Pavlova