Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
24
Mai
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 7.a klase piedalās ZZ čempionātā
ivetao Īsā saite
7 A Zz  

Mēs, 7.a, 19. maijā devāmies uz Zelta Zivtiņas  čempionāta finālu, lai pārstāvētu Jēkabpils Valsts ģimnāziju starp citām Latvijas skolām. Tur mēs guvām ļoti noderīgu pieredzi, kā arī labi un lietderīgi pavadījām laiku kopā.  Pašiem šķiet - pat uzlabojām klases komandas darbu!

Kad ieradāmies ZZ čempionātā, mūs sagaidīja ar atplestām rokām. Viss bija sagatavots, vajadzēja tikai izbaudīt katru mirkli. Veicām dažādus uzdevumus. Lai gan pirmās vietas neieguvām, mēs visi tāpat lepojamies par sasniegto un iegūto.

ZZ čempionāts notika Bauskas skaistajā parkā ar pilsdrupām. Tur bija vairākas stafetes, kuru laikā iemācījāmies cits citu atbalstīt un otram izpalīdzēt. Mums ļoti patika redzēt, kā klasesbiedri iedrošina, uzmundrina un palīdz saviem vienaudžiem. Protams, ļoti arī patika pats talismans, lācis, kas uzdejoja un iedvesmoja dalībnieku  pūli. 

Kur nu vēl bez pārsteigumiem! Pēc apbalvošanas mūs sagaidīja liela un ļoti kolosāla putu ballīte. Laiks bija silts un saulains, tāpēc putu ballīte bija tieši laikā. 

7 A Zz1 7 A Zz2 7 A Zz3 7 A Zz4 7 A Zz5 7 A Zz6

Mēs nebūtu to izdarījuši bez mūsu klases audzinātājas Sarmītes Stikānes un skolotājas Daces Seglēres atbalsta. Ļoti lepojamies ar savu klasi. 

Iesakām piedalīties ZZ čempionātā arī citiem, it īpaši, ja gribat ar klasi iegūt brīnišķīgu pieredzi. Iesaku ņemt piemēru no mums, piedalīties un pārstāvēt mūsu skolu.

7.a klases vārdā, Paula