18
Okt
Mūsu 7.a klases zelta rudens Siguldā
ivetao Īsā saite

♥Mēs ar klasi braucām ekskusijā uz Siguldu. Bija jautri!

7 A 1 7 A 2

Man ļoti patika apskatīt Turaidas pili un doties “Tarzāna” piedzīvojumu trasē. Vairāk tādu braucienu!!!

Jaukākais bija tas, ka mēs kopīgi plānojām un izveidojām šo dienu!

Lolita

♥Tātad…man ĻOTI patika! Bija interesanti staigāt pa Turaidas pils teritoriju un uzzināt tik daudz ko jaunu! Vēl man ĻOTI patika Tarzāna 9. trase, kuru es mēģināju iziet pirmo reizi. Iepazinos arī ar skolēniem no Gulbenes.

Kristiāna

♥Ļoti laba un interesanta ekskusija. Pati aktīvākā daļa bija džungļu trasē un, manuprāt, visi gaidīja tieši šo ekskursijas daļu.

Sanija

♥Šī diena bija ļoti jautra. Pirmo reizi piedzīvojums “Tārzānā”, tāpēc  bija iespēja izmēģināt ko jaunu.  Pilī mana komanda uzvarēja un tāpēc saku – bija FORŠI!

Madara

7 A 3 7 A 4 7 A 5

Paldies projektam “Skolas soma” par iespēju piedzīvot Zelta rudeni Siguldā, redzēt skaistās rudens krāsas un neaizmirstamus skatus arī  no Turaidas pils torņa!  Turaidā mūs sagaidīja  orientēšanās spēle “Tūkstošgades stāsts”, veidota kā aktīvs un aizraujošs muzejrezervāta apmeklējums. Bija dažādas sarežģītības pakāpes  uzdevumi - atrast kartē norādītus objektus un atsevišķus priekšmetus. Spēle bija veids, kā vienlaikus iepazīt Latvijas vēsturi un atraktīvi pavadīt laiku Turaidas muzejā!

Dodoties piedzīvojumu trasē “Tarzāns”, mēs atbalstījām viens otru un bijām komanda! Ne tikai pārvarēt savas bailes, bet  arī vērot rudeni no koku galotnēm. Aizraujoši un neaizmirstami!

PALDIES skolotājai Sandrai Bondarei par visa organizēšanu un PALDIES skolotājām Lailai Ščadro un Anitai Vanagai par kopīgu piedzīvojumu rudens zelta pielietajā Siguldā.

Klases vārdā, Monta