8
Dec
9.b iepazīst Turaidu…
ivetao Īsā saite

Rudenī 9.b klase devās ekskursijā uz Siguldu, lai apmeklētu Turaidas muzejrezervātu un piedalītos aizraujošā komandu orientēšanās spēlē “Tūkstošgadu stāsts”. Visas komandas startēja līdzvērtīgi. Ieguvēji bija visi! Jauki pavadīts laiks svaigā gaisā kopā ar klasesbiedriem. Iegūtas zināšanas par Latvijas vēsturi, Turaidas pili. Dienas noslēgumā izkustēšanās Siguldas “Tarzāna” trasē.

9 B 2 9 B 1

Dažu skolēnu domas….

Elizabete: Man patika, ka tika dota iespēja kopā ar draugiem izstaigāt Turaidas pils apkārtni un izbaudīt skaistos dabas skatus, kā arī gūt jaunas emocijas “Tarzāna” trasē.

Katrīna: Pēc šīs superīgās ekskursijas jūtos uzlādēta ar prieku un enerģiju. Esmu priecīga, ka pārvarēju bailes, staigājot pa takām kokos, kā arī bija ļoti interesanti uzzināt ko jaunu par Turaidas pili.

Anna: Ļoti patika, jo esmu cilvēks, kuram patīk izbaudīt ekstrēmas aktivitātes. Labi pavadīju laiku ar klasesbiedriem. Ekskursija bija gan izglītojoša, gan aktīva.

Gvido: Turaidas pils ekskursija bija savādāka nekā citās vietās. Bet bija ļoti interesanti…

Linards: Visvairāk aizrāva Turaidas pils apkārtnes skati. “Tarzānā” esmu bijis, bet katra reize kā pirmā!

Beāte: Manuprāt, šī ekskursija bija ļoti jautra, izglītojoša un interesanta. Interesanti bija iepazīt Turaidas pili un tās apkārtni pašam, bez gida.

Normunds: Laba pilsēta, uz kuru aizbraukt ekskursijā. Izbaudīju skaistos skatus no Turaidas pils torņa un “Tarzāna” trases.

Edvards: Bija jauki strādāt kopā ar klasesbiedriem. “Tarzāns” bija aktīvs treniņš muskuļiem un prātam.

Evelīna: Ļoti patika orientēšanās spēle, darbs komandā. Ļoti jautras aktivitātes, tikai pēc “Tarzāna” svilst plaukstas… Labprāt brauktu vēlreiz!    

Skolēnu domas apkopoja audzinātāja Edīte Vārna